Cristal Alken Jeval C

ploegvoorstelling

Speelsters

Jill

Sam

Bente

Erin

Rhune

Line

Marie

Lore

Cato

Lize

Mart

Trainer

Frank

Wedstrijdkalender

Wedstrijdkalender P2DB

Datum Tijdstip Thuis Bezoeker Uitslag Locatie
zo 19 sep 18u00 Tamera Lummen A - Jeval 3 - 0 Gem. Sportcomplex, Lummen
za 25 sep 13u00 Jeval - Volleybalclub Pelt A 3 - 2 Sporthal De Alk (nieuwe hal), 3570
zo 03 okt 16u30 Roveka Stevoort B - Jeval 2 - 3 Sporthal Spalbeek, Spalbeek
za 16 okt 20u30 He-voc Hechtel-eksel A - Jeval 2 - 3 Gem. Sporthal (Hal 1), Eksel Belg
za 23 okt 13u00 Jeval - Bepavoc Beringen A 0 - 3 Sporthal De Alk (nieuwe hal), 3570
zo 14 nov 18u30 Dievoc Diepenbeek A - Jeval 3 - 0 Sporthal Demerstrand (nieuwe hal), Stationsstraat
za 20 nov 13u00 Jeval - Lovoc Lommel A 3 - 0 Sporthal De Alk (nieuwe hal), 3570
za 27 nov 13u00 Jeval - Davost Sint-truiden A 0 - 3 Sporthal De Alk (nieuwe hal), 3570
za 08 jan 13u00 Jeval - Dievoc Diepenbeek A 1 - 3 Sporthal De Alk (nieuwe hal), 3570
za 15 jan 18:30 Volleybalclub Pelt A - Jeval - Sportcentrum De Bemvoort (zaal 1), Overpelt
za 22 jan 13:00 Jeval - Roveka Stevoort B - Sporthal De Alk (nieuwe hal), Alken
za 29 jan 19u30 Bepavoc Beringen A - Jeval - Sporthal t Park, Paal
za 12 feb 20u00 Lovoc Lommel A - Jeval - WICO Campus Sint-Jozef, 3920
za 19 feb 13u00 Jeval - He-voc Hechtel-eksel A - Sporthal De Alk (nieuwe hal), 3570
za 19 maa 13u00 Jeval - Tamera Lummen A - Sporthal De Alk (nieuwe hal), 3570
za 09 apr 20u30 Davost Sint-truiden A - Jeval - Sporthal Tuinwijk, Sint-Truide

Rangschikking P2DB

Positie Ploeg Gesp. Wedstr. + Wedstr. - Wedstr. + Sets - Sets Punten
1 Davost Sint-truiden A 9 8 1 25 9 23
2 Dievoc Diepenbeek A 9 7 2 25 8 23
3 Tamera Lummen A 9 7 2 22 11 19
4 Volleybalclub Pelt A 8 5 3 18 17 13
5 Bepavoc Beringen A 7 3 4 13 14 10
6 Jeval 9 4 5 13 21 9
7 Lovoc Lommel A 9 3 6 13 21 9
8 He-voc Hechtel-eksel A 10 2 8 14 25 8
9 Roveka Stevoort B 8 0 8 7 24 3

Bond

Hier vind je een link naar de officiële competitiepagina van de bond.